žuti karton Projić, 44. min

žuti karton Moreira, 45. min

žuti karton Lazić, 51. min

Izveštaj

Partizan je, pred jednu od najvažnijih utakmica sezone, pobedio kruševački Napredak, i tako došao do nova tri boda. Klub iz Lazarevog grada je u krizi, navijači najavljuju bojkot, a u Upravi smene. Jednom rečju - raspad!

U prvom poluvremenu nije bilo lepe igre, ni prilika. Uzrok je verovatno bilo sparno vreme u srpskoj prestonici. Tek u 37. minutu, Stevanović je imao šansu, njegov udarac zaustavila je prečka.

U 40. minutu Partizan je poveo. Tošić je izveo slobodan udarac, nastala je gužva u šesnaestercu Napretka, a najsnalažljiviji je bio Paunović - 1:0.

Nije se još stišalo slavlje pristalica Partizana, a Napredak je izjednačio. Binić je centrirao, a Đorđević glavom zatresao mrežu - 1:1.

Partizan je nastavio sa napadima u drugom poluvremenu.
Odbrana Kruševljana poklekla je u 56. minutu. Obradović je prošao, a Dijara postigao prelep gol - 2:1.

U 90. minutu, u strelce se upisao i Bogunović za konačnih 3:1.

Partizan okreće misli prema Turskoj, gde igra revanš 3. kola kvalifikacija za najelitnije takmičenje. A u Napretku će nešto morati da se menja.