žuti karton Bester, 40. min

žuti karton Jovanović, 66. min

žuti karton Nađ, 49. min

Izveštaj

Čukarički je zabeležio prvu pobedu ove sezone i skočio na drugo mesto tabele. Na svom terenu pobeđen je Rad, koji ostaje sa samo jednim osvojenim bodom.

Na početku se igralo oprezno a inicijativu su imali domaći.
Prvi gol viđen je u poslednjim minutima prvog poluvremena. Vilotić je posle kornera zatresao mrežu Građevinara - 1:0.

U 63. minutu Vilotić je oborio Jovanovića, a sudija pokazao na belu tačku. Penal je izveo Koković - 1:1.

U 75. minutu, Čukarički je ponovo poveo. Aganović je sjajno šutirao i zatresao mrežu Danilovića - 2:1.