žuti karton Stojanoski, 58. min

žuti karton Adamović, 48. min

žuti karton Todorović, 67. min

Izveštaj

OFK Beograd je nekako iz drugog plana stigao do trećeg mesta. U petom kolu zabeležio je još jednu pobedu i najavio da će ove godine biti tamo gde mu je i mesto – u vrhu. OFK Beograd je napadao od samog početka. U 27. minutu Jevtić je imao dobru šansu za domaće.

U 32. minutu Oliveira je centrirao a Žeravica šutirao pored gola. Slavlje navijačima OFK Beograda u 58. minutu doneo je Todorović. Na samoj ivici šesnaesterca fauliran je Jevtić, a penal u gol pretvorio Todorović – 1:0.

Do kraja je OFK Beograd imao još nekoliko šansi ali je ostala minimalna pobeda.