0:1 – Korgalidze u 3.
1:1 – Lazović u 17.
2:1 – Kocić u 57.
3:1 – Grkajac u 84.

Ekipa Borca zabeležila je istorijski, najveći uspeh u 82-ogodišnjoj istoriji. Čačani su se plasirali u 2. kolo kvalifikacija za Kup UEFA.

Nije sve počelo lepo. Već u 3. minutu, kada su svi očekivali centaršut, iz skoro mrtvog ugla, Korgalidze je šutirao i postigao gol – 0:1.Borac je brzo stigao do izjednačenja. U 17. minutu, Lazović je šutirao precizno i neodbranjivo za Romanenka – 1:1.

U 57. minutu, Borac je stigao do rezultata koji ga vodi dalje. Posle kornera, lopta je preskočila sve igrače u kaznenom prostoru Dačije i došla do Kocića, koji je glavom zatresao mrežu – 2:1.
Moldavci su tada psihički pali, a usledilo je i isključenje. Onika je dobio drugi žuti karton, pa je Dačija ostala sa igračem manje i golom manje u odnosu na Borac.

Da tako više ne ostane potrudio se Grkajac u 84. minutu. Pogodio je mrežu pored istrčalog golmana Dačije – 3:1.