Gledalaca: 20.000
Strelci: Žuka (61'), Dijara (84')

Sastavi

PARTIZAN
Mladen Božović - Stevanović, Đorđević, Knežević, Obradović - Žuka (od 87. Ljajić), Lazić, Bogunović (od 72. Marinković), Moreira - Paunović (od 82. minuta Petrović), Dijara

INTER BAKU
Simeonov - Robinov, Zagorac, Ismailov, Gurbanov - Imamalijev, Zlatanov, Levin, Petrović - Mamadov Elvin, Ksaga

Golovima Žuke u 61. minutu i Dijare u 84. minutu meča, Partizan je ipak uspeo da se plasira u treće kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona, gde ih čeka zahuktali Fenerbahče, koji je u dvomeču izbacio mađarski MTK sa čak 7:0 (2:0,5:0)!

U 61. minutu meča akciju je započeo Đorđe Lazić. On je nakon dobrog prodora po desnoj strani pokušao da uposli Moreiru, koji ipak nije došao do lopte. Međutim, Žuka je pratio celu akciju, i uspeo je da sa oko 20ak metara pošalje loptu u donji desni ugao. Golman Simeonov je bio nemoćan.

Meč je rešen u 84. minutu meča, nakon gola Dijare. Nakon što je Nenad Marinković lob udarcem pokušao da matira Simeonova, pogodio je samo stativu. Međutim, na pravom mestu se našao Dijara, koji je uspio da ukliže i pogodi gol Intera.

Partizan je u drugom kolu zaigrao dosta sigurnije, posebno nakog gola Žuke.

Nakon lošeg prvog poluvremena, navijači su ispratili Partizan sa zvižducima, iako je rezultat od 0:0 bio dovoljan za prolaz u treće kolo kvalifikacija.

Šansu za gol, imao je još Nenad Đorđević, koji je u 24. minutu nakon centaršuta Bogunovića tukao u golmana gostujućeg tima.

Inter je imao dobru šansu da dođe do vođstva, nakon što je posle šuta Gurbanova, Božović već bio matiran, mladi Ivan Obradović je ipak spasao gol crno-belih.

Partizan će u trećem kolu igrati protiv turskog Fenerbahčea, koji je u dvomeču drugog kola kvalifikacija bio bolji od mađarske ekipe MTK.

Nakon 2:0 kod kuće, Fenerbahče je uspeo da pobedi  sa čak 5:0 u gostima. Vredi napomenuti, da je turski reprezentativac Semih Šenturk bio strelac čak 4 puta uz jedan gol Emrea.

Dakle, trener Jokanović moraće posebno dobro da pripremi svoju odbrau, posebno bi svi trebali da obrate pažnju na pomenutog Šenturka.