1:0 - Šenturk u 28.
2:0 - Aleks u 59.
2:1 - Tošić u 76.

Partizanu je oduzeta Liga šampiona! Zahvaljujući Tomsonu i Gonzalesu, u prestonici Srbije se posle pet godina neće opet videti zvezdice Lige šampiona. Partizan je izgubio u Turskoj od višestruko skupljeg, ne i boljeg tima.

Fenerbahče je meč očeo ofanzivno, ali su gol postigli tek u 28. minutu. Boral je centrirao, lopta preletela sve u odbrani Partizana, došla do Šenturka koji je glavom prosleđuje u gol - 1:0. Tim rezultatom se i otišlo na poluvreme.

Turci su u 59. minutu udvostručili prednost iz školske akcije. Guiza je centrirao a Aleks matirao Božovića - 2:0.

Partizan je krenuo na sve ili ništa, bio bolji tim, ali je sudija Mehuto Gonzales napravio podvig - svirao je ofsajd posle autogola!! Komentar na to nije potreban!

Partizan je smanjio u 76. minutu. Tošić je izveo u milimetar perfektan slobodan udarac, i smanjio rezultat - 2:1. Izgleda da jedino tako ne mogu da ponište gol!

Partizan nije prošao dalje, ali se nije ni obrukao. Bruku su na sebe preuzeli neki drugi...