Strelci:
1:0 – Bukur u 25.
1:1 – Tošić u 34.
1:2 – Bogunović u 65.

Partizan je napravio krupan korak ka plasmanu u Ligu UEFA. Pred 20 000 gledalaca u Temišvaru savladao je istoimenu ekipu sa 1:2. Što je još bitnije, Partizan je pokazao igru kojom bi lako mogao da se nosi sa najjačim evropskim klubovima.

Počelo je žestoko, šansama na obe strane. Najbolju šansu domaćin je imao u 10. minutu, posle gužve u šesnestercu Partizana Lukin je propustio priliku da sa dva metra matira golmana crno-belih. U 24. minutu, Partizan je imao odličnu šansu. Bogunović je ušao u kazneni prostor Temišvara, ali je njegov šut zaustavio golman Pantilimon. Pravi šok za srpski tim usledio je minut kasnije. U jeku napada Partizana, Temišvar je postigao gol. Bukur je pored dva Partizanova igrača primio loptu, video da Božović stoji na petercu i sjajno ga lobovao – 1:0.

Nastalo je veliko slavlje na tribinama, ali to nije sprečilo Partizan da nastavi sa dobrom igrom. Ređali su se napadi srpskog tima, a posle jednog sudija Sabo je dosudio slobodan udarac na oko 17 metara od gola. Loptu je uzeo Tošić, majstorski šutirao, a golman Pantilimon paradom samo ulepšao gol – 1:1.

Partizan kao da nije bio zadovoljan remijem, koji mu je sigurno odgovarao. Videli su crno-beli da su jači od Rumuna, i želelida ostvare pobedu. Mogli su vrlo lako da povedu već u poslednjem minutu prvog poluvremena. Moreira je stigao do kaznenog prostora Temišvara, majstorski prešao golmana i pred njim su se otvorile mnoge mogućnosti. Mogao je da šutira na gol, da krene još ka njemu, ili da asistira Bogunoviću. Ipak, Moreira je pogodio jedinog odbrambenog igrača Temišvara.

Partizan je dominirao i u drugom poluvremenu. Veliku šansu je imao Moreira u 63. minutu, lopta je posle njegovog šuta pogodila stativu i odbila se u teren.

Ipak, samo dva minuta kasnije, Bogunović je doneo radost mnogobrojnim navijačima Partizana. Žuka je prosledio loptu do napadača crno-belih, koji je izašao sam pred golmana domaćih i zatresao mrežu – 1:2.

Trgao se Temišvar posle gola, imali su nekoliko dobrih prilika, ali je Partizan odneo zasluženu pobedu, i stekao ogromnu prednost pred revanš u Beogradu.