0:2 – Suarez u 37.
1:2 – Milovanović u 51.
1:3 – Huntelar u 71.
1:4 – Huntelar u 86.

Borac pak nije uspeo da odoli slavnom Ajaksu. Trudili su se Čačani, ali je protivnik bio prejak. Borcu ostaje da odigra i revanš u Amsterdamui da pamti ovu sezonu kao najuspešniju u istoriji kluba iz grada na Moravi.

Prvi gol Ajaks je postigao već u 12. minutu. Suarez je asistirao Sulejmaniju a reprezentativac Srbije zatresao mrežu – 0:1.Rani gol je demoralisao Čačane. Ajaks je stvorio dosta prilika, a najlepši potez na utakmici viđen je u 37. minutu. Suarez je izašao sam pred istrčalog Grahovca i perfektno ga lobovao – 0:2.

Taj rezultat ostao je do kraja poluvremena. Veliku radost na tribinama i nadu da Borac može do senzacije doneo je Milovanović u 51. minutu. Lazović je ubacio loptu u kazneni prostor gotiju a najprisebniji Milovanović je zatresao mrežu Ajaksa – 1:2.

Gol je ohrabrio Čačane. Mnogo su više napadali i lopta je duže bila na polovini Ajaksa. Ipak, srpski predstavnik nije iskoristionekoliko lepih prilika i stigla je kazna u 71. minutu. Posle kornera gol je postigao Huntelar – 1:3.

Sve nade o izjednačenju tada su pale u vodu. U nastavku se Huntelar još jednom upisao u strelce u 86. minutu za konačnih – 1:4.